sienkiewicz biografia

sienkiewicz biografia To nieco ponad 130.000 słów. Jest on oparty na wczesnym życiu Edward Fitzgerald Beale. Powiem ci więcej o Beale i pisania pęd do Przeznaczenia, kiedy mówimy o głębokości "pisanie z historii", i że równie dobrze może być teraz.

PISANIE Z historii: Tytuł tej instrukcji zapisu z historii (obecnie zmieniło się napisać przekonujące Fiction) z napisów bezpośrednio z Historii.producent nakrętek I mam na myśli. Nigdy, nigdy, nigdy nie powinno Ci brakuje do historii, działki, znaków, miejsc, itp, itp, ponieważ wszystkie one rehabilitacja kraków są tam w historii, biografii, czasopism, gazet i innych źródeł historycznych.

Kiedy zainteresował się Edward Fitzgerald Beale, czytając biografię, postanowiłem, że Beale był najbardziej niedoceniana zachodnich bohaterów.

W przeciwieństwie do Jana Karola Fremont, który miał Jessie kronice jego eskapady, czy Robert polowego Stockton który zachował pełną czasową biograf na personel do kronice jego, Beale nie poszukiwać lub pragną rozgłosu. Jeszcze przygody i osiągnięcia, które go w otoczeniu tych wszystkich przyćmiła innych zachodnich bohaterów. Zdaję sobie sprawę, że to duży rachunek, i mamy nadzieję, będziesz czytać Rush Przeznaczenia, więc mogę pomóc to udowodnić.

Jednak życie Beale jest rejestrowane w trzech znakomitych biografii, a także w biografii i czasopism o jego współczesnych, a we własnym czasopiśmie i liter.

Gdy usiadłem napisać powieść opartą na życiu tego człowieka, miałem do czynienia z wieloma dylematami. Po pierwsze, wiedziałem, że nie mogę pisać o charakter faktyczny nie pozostaje wierna swoim życiu i przygodach-i dziękuję życia Bożego Beale był tak wymagający, że nie trzeba było ozdobą od pisarza fiction. Ale jaka była linia napędową życia Beale'a? Linia jazdy że przejazd do powieści i prowadź czytelnika interesuje. A linią jazdy jest coś, co zawsze staramy się wiedzieć, kiedy zacząć powieść, bo to mapa drogowa śledzę w dużym stopniu.

- autor artykułu