sienkiewicz kuba

sienkiewicz kuba Wyślij im kartki urodzinowe; uznać je za część kontynuacji, ale szczerość jest kluczem. Wyślij przedmiotów w celu połączenia się z ludźmi w mediach, poznać je i umożliwić im stać się bardziej zaznajomieni z wami.

prasowe

Ekspert Jawność Paul Hartunian uważa, że ??prowadzenie kampanii prasowej jest najbardziej skutecznym sposobem, aby dostać rezerwacje i zasięg.www.plandeki.eu/plandeki Więc on instruuje swoich klientów, aby:

sienkiewicz kuba

- Rozpocznij wcześnie, jak tylko myśleć o napisaniu książki, a nawet przed ich pisać i próbować ją sklepie.

- Każdego tygodnia wysłać inny komunikat prasowy. Jeśli nie można wysłać jeden raz w tygodniu, wysłać jeden co najmniej co drugi tydzień. Rozpowszechnianie informacji prasowych w dłuższych odstępach czasu, nie jest tak wydajna.

- W każdym komunikacie prasowym, dają rozwiązań konkretnych problemów. Pomyśl o najczęstszych i najbardziej kłopotliwych problemów w danym obszarze wiedzy i udzielić odpowiedzi dla nich. Kiedy media nieustannie odbiera swoje rozwiązania, będzie rozpoznawać swoje imię i myślę o Tobie jako eksperta w danej dziedzinie.

sienkiewicz kuba

- Kontynuować wysyłanie informacji prasowych oraz po książka została opublikowana w celu kontynuowania swojej obecności w mediach na długo po buzz na książki jest wyblakły.

Chociaż pisanie i wysyłanie tylu prasowych brzmi jak mnóstwo pracy, Hartunian czuje, że nie jest trudne. Po pierwsze, zaleca autorzy opracowania szablonu, który można łatwo śledzić, które staną się rutyną po pewnym czasie. Skutecznym rozwiązaniem jest najpierw zidentyfikować problem. Następnie wyjaśnia, dlaczego występuje, jego skutki, a jego wpływ. Wreszcie, oferują rozwiązania.

Hartunian zauważa, że ??po około sześciu miesięcy, stare artykuły prasowe mogą być poddane recyklingowi. "Dziennikarz może masz rozbił mogły być przeniesione do innego papieru lub może nie czytać uwalnianie za pierwszym razem," wyjaśnia. "Widzowie zmiany i tych, którzy czytają uwolnienie dziś mogą się różnić od tych, którzy wcześniej ją przeczytać.

- autor artykułu