sienkiewicz aforyzmy

sienkiewicz aforyzmy Skonfiguruj stajnię prasowych, należy je zaktualizować, dostosować je połączyć je z aktualności i wydarzeń, a ich przeróbkę" Hartunian radzi.

Przewidzieć i wykorzystać wydarzeń. Hartunian wie, że w każdej dziedzinie, pewne zdarzenia w końcu nastąpi, więc przygotowuje się z nich korzystać, aby uzyskać rozgłos. Kiedy przedstawiciele klienta, który sprzedawany miotacz golfa, zdał sobie sprawę, że prędzej czy później, niektóre głośnych golfista przegap putt, że kosztowało go turniej.NTO Grzegorz Stasiowsk

Tak, on wypadł prasową z nagłówkiem: "Widziałeś _____ _______ prostu tęsknię To Putt?" i lewo nazwy puste. Pod hasłem, dodał do Podtytuł: "zadzwoń do mnie. Mogę powiedzieć, dlaczego ___ ________ przeoczyć putt i jak można go było uniknąć."

Następnie Hartunian złożył informację prasową i czekał. Rzeczywiście, przed długi, poważny gracz brakowało krytycznych putt do stracenia poważny turniej. Sekund po miss, Hartunian wyciągnął gotową uwalnianie, wypełniony w imieniu golfisty i przesłać faksem informację prasową z jego usług dystrybucyjnych, które z kolei przekazała je dziesiątki tysięcy mediów. Nośnik został powalony przez działanie błyskawicznym Hartunian i ogarnia go prośbami wywiadu.

Rick Frishman, założyciel Planowane Television Arts, był jednym z czołowych publicystów książek w Ameryce od ponad 30 lat.

Praca z wielu czołowych wydawców książek, agentów literackich i wydawców w Ameryce, w tym Simon and Schuster, Random House, Wiley, Harper Collins, Pocket Books Penguin Putnam i Hyperion Books, pracował z autorami najlepiej sprzedających się w tym Mitch Albom Caroline Kennedy, Howard Stern, prezydent Jimmy Carter, Mark Victor Hansen, Nelson DeMille, John G ceny oc i acrisham, Hugh Downs, Henry Kissinger, Jack Canfield, Alan Deshowitz Arnold Palmer i Harvey Mackay.

http:/www.porownajoferteac.pl
- autor artykułu