sienkiewicz agnieszka

sienkiewicz agnieszka

Doktryna Vs pień Pisarze

W ciągu ostatnich pięciu lat robiłem mały i formalnego badania na własną rękę. Byłem geodezyjnych wszystkich pisarzy w mojej okolicy, zwłaszcza w klubie naszego lokalnego pisarza. Ja również rozmawiałem z kilkoma twórczych nauczycieli pisania miejscowym uniwersytecie Przedłużony Program i profesorów. Doszedłem do wniosku, przynajmniej w moich własnych obserwacji, które łączonych około 100 pisarzy, że znam osobiście - że ci, którzy mają tytuł magistra na piśmie lub doktorat z literatury na piśmie lub w języku angielskim nie są najlepsze twórczych pisarzy na świecie.

Widać, wierzę, że istnieje zasadnicza różnica między wiedzą i kreatywnością mechaniki piśmie. Ponadto, po zapoznaniu się z projektami na IARPA pracy z metaforami różnych języków i narracji, wraz z projektem w DARPA, która pracuje z opowieści tak, że żołnierze w tej dziedzinie może odnosić się z miejscowej ludności, aby zdobyć ich zaufanie i wsparcie, jak również inteligencja, gdzie może istnieć pamięć podręczna broń, powstańcy i kłopoty - wydaje mi się, że pisarze akademickich z całej swojej wiedzy, a są one naprawdę bardzo dobrze zorientowany, nie są najlepsze pisarzy na świecie, gawędziarze, lub twórczych pisarzy.

Rzeczywiście wydaje się mi, że najlepsze twórczych pisarzy znalazłem stało się sprzedawców, ludzie religijni, przedsiębiorcy, politycy, artyści, detektywi i prawnicy próby. To ciekawe, prawda? Dlaczego jest to, że kreatywni ludzie są w stanie wymyślić taki błyskotliwych powieści i opowiadań, ale nie mogą zmieniać swoje własne książki, aby zapisać swoje życie? Zamiast tego muszą zatrudnić kogoś, kto upadł na uczelni lub w poziomie uniwersyteckim klasie pisania lub posiada dyplom w języku angielskim.

Dobrze więc, choć pisarz akademickie mogą stworzyć doskonałą książkę bez błędów i napisane w doskonale po angielsku, a po wszystkich zasad mechaniki, konstrukcji zdaniowych, ortografia, itp; Bardzo rzadko można je produkować prace twórcze, które jest przyjemne i zabawne do odczytania dla czytelnika? A potem ludzie, którzy są tak samo genialny na test IQ, ale pochodzące z innych środowisk zrobić bardzo dobrze, ale są mniej szkolenia na radiooperatora SRC prawdopodobne, aby przestrzegać zasad mechaniki, konstrukcji zdaniowych zdania i ortografii? Dlaczego?


- autor artykułu