sienkiewicz agnieszka rodzice

Napisać przekonujące Fiction - Artykuł Szósty

Na prośbę wielu przyjaciół i kolegów, ja złamałem https://www.ablitwinska.pl/ podręcznik, napisać przekonujące FICTION w liczbie 1500 (plus lub minus) artykułów na słowo eZine lekko uaktualniania ich jak idę. Mam nadzieję, że zebrać trochę dobra od nich i mam nadzieję, widzę swoje powieści na półkach i stojakach, wraz z moim 20 powieści i 2 działa non-fiction, a moja żona w ciągu 50 romantycznej suspensu i historycznych romansów.pomoc prawna dla firm Wrocław

Pamiętaj, jak to czytasz, to jest napisane, patrząc na zachodnią i historicals jako przykłady jednak tych przepisów, o ile nie zaznaczono inaczej, mają zastosowanie do wszystkich gatunków ...

Historyczna? W historycznym jest w zasadzie każda powieść się w przeszłości. Jaki jest dokładny czas przerwy, że wyznacza historyczne od współczesnego?

Generalnie współczesny ustawiony jest teraz. Historyczny mieści się w przeszłości.

Czy era Wietnam "przeszłość?" To zależy od interpretacji edytora. Powiedziałbym Winds of War jest zabytkowy, położony w W.W.II. John Jakes wspaniałej serii, The Bastard, etc., etc., jest najlepszym przykładem prawdziwych historicals mogę dać. James Mitchner na Hawaje, Chesapeake i Centennial są świetnymi przykładami. James Clavel w Tai-Pan i Shogun są również jednymi z najlepszych w gatunku. Istnieją również romanse historyczne i wiele jego podgatunków; i historicals że kopać całą drogę z powrotem do czasów prehistorycznych-niektóre z nich, jak Klanu niedźwiedzia jaskiniowego były ogromnie popularne. I tak rozpoczęła się nowa powieść podgatunek.

Zasadniczo różnica między historycznym zestaw w starym Zachodniej lub Niektórzy nazywają to powieść na Zachodzie-and western, to długość. Historyczna powinna wynosić około 130 tysięcy słów, czyli ponad dwa razy dłużej niż zachodnia.

Moja powieść Rush do Przeznaczenia, jest historycznym.

- autor artykułu