sienkiewicz barbara

sienkiewicz barbara Postanowiłem Byłbym bardzo szczęśliwy, gdyby do szczytu Przeznaczenia został odczytany i jeśli bawić czytelnika, a będzie jeszcze bardziej szczęśliwy, gdyby dowiedział się, że trochę dokładną historię wzdłuż drogi i przyszedł do poszanowania człowieka. Czy jest lepszy sposób, aby uczyć historii niż z przyprawą przygody przerzucone-i rzadko są tomy historii w stanie tego dokonać skutecznie.Biuro nieruchomości Łódź

W konsekwencji , jeśli czasopisma Beale powiedział, "Indianie zaatakowali, zginęło muła", napisałem, że w trzy strony sceny. Tak, wziąłem wolności artystycznej. Nie, nie miałem możliwości dowiedzenia się, czy dialog pisałem była dokładna, a nawet zbliżone do rzeczywistości, gdy mówi ci Indianie zaatakowali. Ja wiem, kto tam był (przynajmniej w obozie Beale) i że muł zginął w ataku Indian-i że incydent i gdzie leżał w linii czasu życia Beale'a, było oparte na faktach. Beale i jego partia, a niektóre głodny lub zdrożony Indianie w poszukiwaniu mule, pod warunkiem mnie z wielką scenę na środku pustyni w Arizonie.

Nawiasem mówiąc, pisząc o rzeczywistych postaci historycznych, nigdy, NIGDY, czyny do nich, które nie są związane w jakiś sposób przypisać historycznej. Niedawno przeczytałem powieść historyczną, która zawierała scenę, w której jeden z pierwszych odkrywców Kalifornii był atakujący w usiłowanie gwałtu. Był rzeczywista postać z historii. Chyba miałem dowód tego człowieka ścigany i uznany za winnego, nigdy nie podejmuje takich swobód z pamięcią człowieka.

Kiedy piszemy fikcję, istnieje zbyt wiele znaków, które są dostępne wyłącznie z naszej wyobraźni Sully reputacji rzeczywistą postacią historyczną.

Pójdziemy do znacznie bardziej szczegółowo w następujących artykułach.


- autor artykułu