sienkiewicz culture

sienkiewicz culture

Poza tym, wydawcy i recenzenci różnią się w to, co im potrzebne.

Niektórzy wydawcy chcą tylko litery zapytań, niektórzy agenci chcą tylko pierwsze trzy rozdziały, a nie cały rękopis, a niektórzy recenzenci książki chcą tylko opublikowanych książek, a nie rękopisów. Ponieważ wytyczne te różnią się firmy i osoby, nie mogę dać ci specyfiki, w jaki sposób zgłosić swoją książkę lub rękopis.projekt zagospodarowania sklepu Musisz zapoznać się z instrukcjami, które są zazwyczaj łatwo znaleźć na stronie internetowej firmy. Tylko jeśli instrukcje nie są całkowicie jasne, czy e-mail wydawca lub recenzentów na wyjaśnienia. I nigdy nie lekceważyć instrukcje, myśląc, jeśli agent chce tylko trzy rozdziały, te trzy rozdziały nie są wystarczająco reprezentatywne dla swojej książki, więc będziesz wysłać cały rękopis. Zaufaj mi, agent prawdopodobnie nie będzie nawet czytać trzy rozdziały, czy ona dostaje całą rękopis.

Szanse są, jeśli przesłać swoją pracę i nie postępować zgodnie z instrukcjami, nigdy nie usłyszeć od wydawcy lub recenzentem-nie dlatego, że są niegrzeczni, ale dlatego, że tak wiele zgłoszeń i tak wielu ludzi, którzy nie postępować zgodnie z instrukcjami, które po prostu nie mogą odpowiedzi na wszystkich i nadal się ich prawdziwa praca odbywa znalezienia godnych książek do przeglądu lub publikowania.

Jeśli dostaniesz odpowiedź negatywną, takich jak wniosek o udzielenie dalszych informacji, ponieważ nie postępuj zgodnie z instrukcjami, lub po prostu, że dana osoba nie jest zainteresowany w książce, być uprzejmy, dziękuję osoby, dla swojego czasu, to, co można aby rozwiązać problem, lub po prostu przejść, nauczywszy się z doświadczenia, czego nie robić Płyty żebrowe korytkowe DKZ w przyszłości. Pamiętaj, aby nie powtórzyć błędu.

To samo z kimś, z kim pracować w świecie wydawniczym. Właściciel księgarni wiem, ostatnio powiedział mi o autora, który krzyczał na niego, bo sklep nie sprzedaje więcej jej książek.
ubezpieczeniesamochodowe.com.pl
- autor artykułu