sienkiewicz czestochowa rekrutacja

sienkiewicz czestochowa rekrutacja

Moi przyjaciele, którzy są środki literackie lub wydawcy doświadczyć tego samego. Ludzie wysłać do nich rękopisy kiedy żądać tylko litery zapytania. Wydawcy, którzy specjalizują się w romanse uzyskać powieści tajemnicy. Jeden z moich przyjaciół, który jest prezesem stowarzyszenia wydawniczego w Midwest dla autorów Midwest dostaje maile od autorów w Kalifornii z prośbą o pomoc promującej ich książek.ACL Zielona Góra Inny recenzent wiem wysłano książkę dla dzieci nie żądać do wglądu i nie zapytał przejrzeć. Kiedy e-mail do autora, aby wyjaśnić, że nie recenzję książki dla dzieci, został wysłany z powrotem do wiadomości e-mail formularz mówiący: "Kocham swoją opinię. Prosimy przesyłać je na Amazon." Czasem trzeba się dziwić, że niektóre z tych autorów, nawet wiedzieć, jak pisać, gdy w sposób oczywisty nie może odczytać.

Ale nie jestem tu tylko po to, aby narzekać. Chodzi mi o to, że po kierunkach jest bardzo ważne, aby książka zasługuje na większą uwagę, czy przez wydawców, agentów literackich, recenzentów, dziennikarzy prasowych, lub producentów telewizyjnych.

Tak, to łatwo skomponować jeden e-mail lub list i wysłać go do wszystkich. I to wtedy równie części etz łatwe dla tych, którzy otrzymują je zobaczyć to pismo formy i uświadomić sobie, że nie przeszkadza, aby przeczytać ich wytyczne składania lub spojrzeć na swojej stronie internetowej lub badań, jakie rodzaje książek, przeglądu lub reprezentują. Co to jest "łatwa" może być więcej pracy i rozczarowanie w dłuższej perspektywie, jeśli nie dostają żadnych wyników z formularza listu.

Wszystkich wydawców, agentów i recenzenci książki mają specyfikacje jak chcą otrzymywać książek. Kilka podstawy całej rady dotyczące składania oświadczeń są na swój adres e-mail, numer telefonu, tytuł książki, adres korespondencyjny oraz kategorię swojej książki (literatura piękna, literatura faktu, biografia, romans, fantasy itp) przy wysyłaniu w swojej książce.
Ba1055
- autor artykułu