sienkiewicz epoka

sienkiewicz epoka

Znani Novel Writer

Jeśli chcesz stać się słynny pisarz powieść, rozumiemy że sława i fortuna nie zawsze podążać odważnych. To zajmuje dużo więcej niż odwagę, aby zarabiać pieniądze i stać się sławnym pisarzem powieści. Udane i słynnej powieści pisarzy często mówi się o sztuce pisania jako procesu uczenia się i ciągłego odkrywania siebie.https://ledolux.pl/ Jednak sława i sukces (jeśli chodzi o pieniądze) nie muszą się ze sobą. Jednym z najbardziej innowacyjnych i wpływowych pisarzy 20. wieku, Franz Kafka, osiągnięte popularność na całym świecie pośmiertnie. Jego dzieła "rozprawy" i "Metamorfoza" wciąż uważane są za arcydzieła ich metafizycznej treści i innowacyjnych znaków. Jednak, podobnie jak na obrazach Van Gogha, powieści Kafki osiągnął status bestsellerów dopiero po jego śmierci.

Kilka innych pisarzy, którzy mieli wyjątkowe talenty pisarskie pracował jako ghostwriters dla uznanych pisarzy. Albo pisał pod pseudonimem. Chociaż oni skorzystali finansowo od swojej pracy, nie wiele z tych pisarzy ujawniono ich tożsamości, wybierając anonimowość nad sławy. Inne słynnej powieści pisarzy, którzy osiągnęli sławę poprzez swoje umiejętności pisania byli również znani z uzależnieniami, ekstrawagancji i tendencje samobójcze. Zdolności umysłowe stale tworzyć coś nowego również ostatecznie doprowadziły kilka słynnej powieści pisarzy do chorób psychicznych, aw końcu do śmierci.

Gabriel Garcia Marquez, inny słynny pisarz powieści cieszyły uwagę opinii publicznej na różnych powodów. Uznanym pisarzem, który spopularyzował styl realizmu magicznego w literaturze, a także noblista, który napisał wielkie dzieła takie jak "Sto lat samotności" i "Miłość w czasach zarazy", był zdeklarowanym krytykiem amerykańskim imperializmem. Ze względu na tak radykalnych poglądów politycznych, a jego wnioski wizowe były Precyzyjna obróbka metali Łódź przez długi czas odrzucony przez władze imigracyjne USA.

- autor artykułu